preloader
Kariera

Elektromechanik

Opis stanowiska

  • dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn,
  • zapoznawanie się z dokumentacją techniczną urządzeń i maszyn,
  • usuwanie awarii maszyn,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn,
  • analizowanie przyczyn awarii,
  • wykonywanie innych zadań związanych z UR- zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe jako mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych będzie dodatkowym atutem,
  • ważne uprawnienia w zakresie dozoru oraz eksploatacji urządzeń elektrycznych (do 1 KV),
  • doświadczenie w obsłudze i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • uprawnienia w zakresie obsługi podnośników widłowych – mile widziane,
  • umiejętność obsługi komputera: MS Office,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, chęć rozwoju
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • innowacyjny system premiowania,
  • program wdrożenia i szkolenia wstępne,
  • przyjazna atmosfera w zespole