preloader

Kariera

Za naszym sukcesem stoi zespół wykwalifikowanych specjalistów. Zostań jednym z nich
i zdobywaj doświadczenie pracując dla liderów rynku.

Zalety pracy w Merkson

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i gwarantujemy stabilne zatrudnienia na uczciwych zasadach. Nasi pracownicy mają na co dzień dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy. Dajemy im również szansę uczestnictwa w innowacyjnych projektach, które wspierają budowanie doświadczenia.

Poznaj naszego rekrutera

Kompetentny rekruter to filar sprawnego procesu rekrutacji. Pracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego w szczególny sposób dbamy o pozyskiwanie utalentowanych fachowców. Każdego kandydata traktujemy uczciwie i staramy się zapewnić indywidualne podejście, by uniknąć niepotrzebnego stresu, już od samego progu.

Magdalena Pałka Specjalista ds. HR
 Jako HR-owiec wierzę w partnerstwo relacji pracownika i pracodawcy. Uważam, że markę pracodawcy należy budować w pierwszej kolejności na wartościach, a nie na budżecie -to jest motto, którym staram się kierować
w codziennej pracy.
Bardzo ważna jest osobowość kandydata, wykształcenie, doświadczenie zawodowe i to co dany kandydat osiągnął, ale bez intuicji bardzo trudno podjąć dobra decyzję.

Jeśli nie znalazłeś interesującej oferty pracy, zostaw nam swoje CV.
Skontaktujemy się w przypadku prowadzenia rekrutacji do wybranych działów.

 

Formularz aplikacyjny

Program stażowy

Współpracujemy ze szkołami ponadgimnazjalnymi i wyższymi w zakresie praktyk i programów stażowych. Uczniowie i studenci mają okazję kompleksowo poznać procesy produkcji części dla środków transportu oraz specyfikę pracy nowoczesnych maszyn do obróbki blach. Najlepsi otrzymają oferty stałego zatrudnienia.

Aby zgłosić się do stażu skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk

Otwórz formularz