Kariera

Za naszym sukcesem stoi zespół wykwalifikowanych specjalistów. Zostań jednym z nich
i zdobywaj doświadczenie pracując dla liderów rynku.

Zalety pracy w Merkson

Inwestujemy w rozwój naszych pracowników i gwarantujemy stabilne zatrudnienia na uczciwych zasadach. Nasi pracownicy mają na co dzień dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy. Dajemy im również szansę uczestnictwa w innowacyjnych projektach, które wspierają budowanie doświadczenia.

Poznaj naszego rekrutera

Kompetentny rekruter to filar sprawnego procesu rekrutacji. Pracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego w szczególny sposób dbamy o pozyskiwanie utalentowanych fachowców. Każdego kandydata traktujemy uczciwie i staramy się zapewnić indywidualne podejście, by uniknąć niepotrzebnego stresu, już od samego progu.

Natalia Lesiak Młodszy Specjalista ds. HR

Najwyższą wartością w firmie są zasoby ludzkie. To dzięki nim firma się rozwija, realizuje nowe wyzwania, pozyskuje nowe wartości i cele.

Dla mnie jako rekrutera najważniejsze jest pierwsze wrażenie i to co dana osoba może wnieść nowego i cennego do firmy. Zawsze zwracam uwagę na postawę, doświadczenie i posiadane kwalifikacje.”

Jeśli nie znalazłeś interesującej oferty pracy, zostaw nam swoje CV.
Skontaktujemy się w przypadku prowadzenia rekrutacji do wybranych działów.

 

Formularz aplikacyjny

Program stażowy

Współpracujemy ze szkołami ponadgimnazjalnymi i wyższymi w zakresie praktyk i programów stażowych. Uczniowie i studenci mają okazję kompleksowo poznać procesy produkcji części dla środków transportu oraz specyfikę pracy nowoczesnych maszyn do obróbki blach. Najlepsi otrzymają oferty stałego zatrudnienia.

Aby zgłosić się do stażu skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego po kliknięciu w poniższy przycisk

Zgłoś sie na staż